33 Records
Agata Nowaczyk-Łokaj
Agata Orłowska-Smoluch / STUDIO NAMASTE YOGA
AGATA SIKORA
Agnieszka Obszańska
Agnieszka Róż
Agnieszka Szydłowska
Albaraa Alanesi
ALEKSANDRA PIECZYŃSKA / DOM DŹWIĘKU
Alena Hiranok
ALEXANDRA KONONCHENKO
Alisa Makarenko
Amadej Petan
Anatole Mandroyan
ANDRII DOSTLIEV
ANDRZEJ SEWERYN
Anhelina Valiak
Ania Jurek
ANNA CIEŚLAK
ANNA DĄBROWSKA
Art Cluster
Arthaus Berlin. International Training and Research Centre for Theatre and Performance Makers
AZ-YL
Band Practise i goście
Barak Kultury
BLYZKIST
CAMPANA BATUCADA
CirKusKus
Cosmino Productions
Cristina Ferreira-Szwarc
David Henry Gerson
DIAFILM LIVE
Diego Gutierrez Valladares
Dom Bajek
DOMINIKA WIĘCŁAWSKA / DOM DŹWIĘKU
Domsun
DRAGINJA NADAŻDIN
DZIAŁKOWY OGRÓD MIĘDZYKULTUROWY „DOM”
Edka Jarząb i grupa Uskoki
EEFJE BLANKEVOORT, ELS VAN DRIEL
Elise Ooms
Evgenia Ramanouskaja
Evgienia Sokolova
FUNDACJA OBSZAR DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH SOMA
FUNDACJA SHEVA
GÉNÉRIK VAPEUR
GRUPA BERGAMOT
GRUPA STONEWALL
IFI UDE
IGOR SHUGALEEV
INNI
Iwo Borkowicz
JACEK HAŁAS
Jacek Krajewski / Studio Namaste Yoga
JAHA KOO
JAN SOWA
Jesteśmy z Ukrainy
Jo Strømgren
Joga przy fontannie
Józef Opalski / Teatr Polski w Warszawie
JURA DZIVAKOU
Kamil Witkowski
Karolina Szczypek
Kazachki by!
KHEDI ALIEVA
Klubokawiarnia MY
Kolektyw Analog
Krystyna Lama Szydłowska
Leila Akinyi
LIA DOSTLIEVA
Lubuski Teatr w Zielonej Górze
LUK PERCEVAL
Luk Perceval / NTGent
Luka Cvetko
Maciej Wojtyszko / Teatr Polski w Warszawie
MACIEJ ZAREMBA BIELAWSKI
Maja Kleczewska / Teatr Polski w Poznaniu
MALWINA PASZEK
Mandar Purandare
MARCELA LEVI & LUCÍA RUSSO
MARIA REDKO
MARINA DASHUK
MICHAŁ FETLER
Michał Nogaś
Michał Walczak
Michał Wnuk
MISIA FURTAK
MŁODA KULTURA
MYROSLAVA KERYK
NATALIA BLOCH
Natalia Judzińska
Natalia Levanava
Nina Burnevich
Nosmo King
Nuno Cristino Ribeiro
OKSANA ZABUŻKO
Ola Korbańska
OLENA APCZEL
OLENA SIYATOVSKA
OLGA STANISŁAWSKA
Olga Strizhniova
PABLO RAMÍREZ GONZÁLEZ
PAPA BO SELEKTAH
PATRYCJA SASNAL
PAULINA PIASECKA
PIOTR SIEMION
Piotr Tetlak
Polski Teatr Tańca
POZNAŃ PRIDE WEEK
Poznańska Garażówka
RAFAŁ ZAPAŁA
Renata Miskauzaya
Robert Czechowski
ROMAN WIERUSZEWSKI
RÓŻA
RUSNAM
Sean Ndlovu
SERGEY SHABOHIN
Siły Specjalne
Slavka Familija
Spółdzielnia Socjalna Furia
Studio Namaste Yoga
SUPER BESSE
SYLWIA CHUTNIK
TARAS GEMBIK
Teatr Asocjacja 2006 z Poznania
Teatr Emigrant
TEATR HIPOPO PAM
Teatr im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie
TEATR MUZYCZNY
Teatr U Przyjaciół
TEATR ZAGŁĘBIA W SOSNOWCU
TOMASZ CIESIELSKI
Tomasz Zajcher / Teatr u Przyjaciół
TRAJAL HARRELL
TRENER LILKA
TuLasy
ULLA WILCZYŃSKA-KALAK / STUDIO NAMASTE YOGA
V.O.S.A. Theatre, Sunriders
Veronicami
VICTORIA MYRONYUK
WIKTOR BAGIŃSKI
Yulia Melnichenko
ZOI MICHAILOVA