Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij
Galeria

Malta Festival Poznań to 10 dni i 300 wydarzeń w niemal 50 lokalizacjach – spektakle teatralne i taneczne, plenerowe koncerty, wystawy w pustostanach, warsztaty, happeningi na ulicach miasta, spotkania w klubie festiwalowym, pokazy filmowe, silent disco, inspirujące aktywności dla najmłodszych i trochę starszych. Malta rokrocznie gromadzi około 85 000 publiczności oraz ponad 700 artystów i animatorów kultury z całego świata.

W 2020 roku Festiwal Malta wkracza w kolejną dekadę swojej działalności – przed nami nowe wyzwania i plany. Dlatego szukamy sponsorów i partnerów, którzy wspólnie z nami stworzą 30. edycję festiwalu, która odbędzie się między 19 a 28 czerwca. Zaprosiliśmy wyjątkowych artystów, znanych na międzynarodowych scenach teatralnych, którzy tworzyli historię festiwalu.

Od 30 lat festiwal jest świętem łączącym wzajemną dynamikę miasta i sztuki, za każdym razem prezentuje dokonania uznanych na świecie twórców, a także inicjuje unikalne projekty artystyczne. Tygiel, miejskość, łączenie wątków i form, współpraca z lokalnymi środowiskami, miasto jako temat dla sztuki, multidyscyplinarność – to wartości stale obecne na Malcie i tworzące jej filozofię. Malta Festival Poznań jako jedyny festiwal z Polski i jeden z 12 w Europie otrzymał Nagrodę EFFE 2015-2016 dla wydarzeń wyznaczających festiwalowe trendy.

Malta składa się z wielu mniejszych i większych części programowych oraz wydarzeń tworzących niemal niekończące się możliwości współpracy. Formy obecności partnera na festiwalu każdorazowo przygotowujemy w oparciu o dialog, włączając filozofię marki w program, uwzględniając oczekiwania i dopasowując się do strategii marketingowej.

Propozycje współpracy:

SPONSOR FESTIWALU

Zaangażowanie w festiwal Malta, największe wydarzenie kulturalne miasta Poznania, największe święto teatru w Polsce, jest stałą częścią strategii długofalowego budowania wizerunku wśród pracowników oraz ogólnopolskiej i lokalnej społeczności. Festiwal Malta, dzięki swojej marce, zróżnicowanym programowi i otwarciu na nowe zjawiska w świecie sztuki, jest wydarzeniem atrakcyjnym dla współczesnego widza.
Cechą szczególną Malty jest także jej otwartość na zmiany i czujne przyglądanie się własnej misji. Dzieje się to, dlatego, że wspiera nas wielu nieocenionych Partnerów.

SPONSOR TYTULARNY KLUBU FESTIWALOWEGO

Sercem Malty od ośmiu lat jest plac Wolności w samym centrum Poznania, gdzie na 10 czerwcowych dni stawiamy otwarty dla wszystkich dom kultury. Wieczorami zamienia się on w klub festiwalowy z bezpłatnymi koncertami i nocnymi imprezami silent disco. Tę najbardziej energetyczną, festiwalową przestrzeń Malty chcemy tym razem stworzyć we współpracy z partnerem plenerowego klubu festiwalowego.

 
TAK WYGLĄDAMY: 


PLENEROWE OTWARCIE FESTIWALU


DOM KULTURY NA PLACU WOLNOŚCI

TEATR


MUZYKA


 

SILENT DISCO


SPOTKANIA
STREFA DZIECIĘCA


WARSZTATY


SZTUKI WIZUALNE


STREFA RELAKSU


 

MIĘDZYNARODOWY PROGRAM PERFORMATYWNY

FINAŁOWE KONCERTY

TANIEC 


 

MIASTO

 

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt:

Agnieszka Kopiewska
kierownik komunikacji, rzeczniczka prasowa
agnieszka.kopiewska@malta-festival.pl
601 177 008