Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Malta Festival Poznań 2019
21-30 czerwca 2019
ARMIA JEDNOSTKI / ARMY OF THE INDIVIDUAL

Malta Festival Poznań to zawsze blisko 300 wydarzeń w niemal 50 lokalizacjach Poznania – spektakle teatralne i taneczne, plenerowe koncerty, wystawy w pustostanach, warsztaty, happeningi w przestrzeniach miasta, spotkania i dyskusje w klubie festiwalowym, projekcje filmowe, silent disco, inspirujące aktywności dla najmłodszych i trochę starszych. Festiwal Malta rokrocznie gromadzi około 85 000 publiczności oraz ponad 600 artystów i animatorów kultury z całego świata.

Sercem Malty jest od siedmiu lat Generator Malta na placu Wolności. To z jednej strony festiwalowe miasteczko, tętniące życiem przez całą dobę, a z drugiej – program społeczno-artystyczny, platforma kreatywności, wymiany idei, sztuki, zabawy i współdziałania. Kuratorkami Generatora są Joanna Pańczak i Agnieszka Różyńska.

W 2019 roku głównym hasłem festiwalu Malta będzie „Armia Jednostki / Army of the Individual”, a kuratorem Idiomu – Nástio Mosquito.

Zapraszamy na 29. edycję poznańskiego święta sztuki i miasta, która odbędzie się między 21 a 30 czerwca!


Powrót do informacji prasowych