Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Galeria

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na spotkanie prasowe w dniu rozpoczęcia 31. Malta Festival Poznań, w piątek 18.06 o godz. 11:00 przy stole w parku Wieniawskiego. Na spotkaniu nastąpi oficjalne otwarcie twierdzy, instalacji artystycznej „Nic nie znika, jedynie zmienia miejsce” przez Iwo Borkowicza i Olę Korbańską, która powstaje z ziemi parku Wieniawskiego i będzie miejscem działań artystycznych Generatora Malta.

Dla zainteresowanych mediów, na miejscu będą osoby, które chętnie porozmawiają z Państwem o programie festiwalu m.in. Michał Merczyński, dyrektor Festiwalu Malta i kuratorka Generatora Malta, Joanna Pańczak oraz Agnieszka Różyńska, kuratorka programu dla młodych Kurs Miejskiego Relaksu, Marta Jalowska i Edka Jarząb, artystki programu Generatora Malta.

ODPRAWA PRASOWA
18.06, godz. 11:00, park Wieniawskiego
Akredytowane media zapraszamy po odbiór pakietów prasowych. Tego dnia otrzymają Państwo także niezbędne identyfikatory prasowe upoważniające do wejścia na bezpłatne wydarzenia. W związku z Covid-19 obowiązuje ograniczona liczba miejsc nawet na plenerowych wydarzeniach, dlatego prosimy o poruszanie się po terenie imprezy z identyfikatorem.

OFICJALNE OTWARCIE 31. MALTA FESTIVAL POZNAŃ
18.06, godz. 21:00, park Wieniawskiego

Serdecznie zapraszamy na oficjalne otwarcie 31. Malta Festival Poznań, w piątek 18 czerwca o godz. 21:00 na scenie w parku Wieniawskiego z udziałem Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka. Po przemówieniu organizatorów festiwalu, usłyszymy dużo rock and rolla w wykonaniu berlińskiego zespołu Laura Lee and The Jettes – będzie to pierwsza prezentacja nowego showcase’u muzycznego Kijów-Poznań-Berlin, który mamy nadzieję przerodzi się w przyszłości w większy miejski projekt. W kolejne dni usłyszymy artystów i artystki z Poznania i Ukrainy.

Zachęcamy do kontaktu z biurem prasowym:

BIURO PRASOWE / Fundacja Malta, ul. Ratajczaka 44, I p.
poniedziałek – niedziela
10:00–18:00

AGNIESZKA KOPIEWSKA
kierownik komunikacji, rzeczniczka prasowa
agnieszka.kopiewska@malta-festival.pl
tel. 601 177 008

KINGA MISIORNA
koordynatorka komunikacji
kinga.misiorna@malta-festival.pl
tel. 603 934 004

Do zobaczenia na Malcie!
 


Powrót do informacji prasowych