Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Duel Top, archiwum zespołu
GaleriaDuel Top, archiwum zespołu
 • Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego miejsca na biesiadę niż teren rodzinnych ogródków działkowych na poznańskiej Wildzie! Podczas spotkania nie tylko zatańczymy do słoneczny dźwięków legendarnego duetu Duel Top (Jakub „Lemisz” Lemiszewski, Mateusz „Frugo” Lampasiak), którzy swoje największe przeboje przeplotą ze szlagierami polskiej muzyki rozrywkowej. Wspólne posiedzenie na polach zielonej oazy Wildy będzie również okazją, aby zapoznać się z wildeckimi inicjatywami i historiami, a wszystko po to, aby razem zastanowić się nad społeczną przyszłością Wildy.

  PROGRAM WYDARZENIA:

  17:00-19:00: premiera Mapy Społecznej i spacer z Barbarą Prądzyńską
  19:30: koncert Duel Top w ogrodzie ROD im. T. Kościuszki

  Partnerzy: Rada Osiedla Wilda, Związek Niewidomych, Wielkopolski Wolontariat, ROD Wilda im. T. Kościuszki, CYRYL
   

 • Duel Top to synth popowy duet śmiało czerpiący inspiracje z klasycznego popu, new wave'u, outsiderskich odmętów youtube'a czy disco pastiszu. Razem grają już ponad 10 lat, na koncie mają wiele przygód z muzyką. Na pierwszy rzut oka ich piosenki wydają się być głupim żartem, ale czasami śmiech to tylko sposób by powiedzieć coś ważnego. Zespół tworzą wokalista: Mateusz „Frugo” Lampasiak oraz producent Jakub „Lemisz” Lemiszewski.