Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

fot. Anna Rogaczewska
Galeriafot. Anna Rogaczewska
  • Zajęcia z improwizacji to forma twórczej zabawy. Każdy może i potrafi improwizować. Ważne, by przestrzegać zasad gier i reguł impro. Wykorzystamy gry improwizacyjne, których esencją jest kreacja i śmiech. Doświadczymy słuchania, akceptacji, tworzenia historii, spontanicznego reagowania i wchodzenia w role. Improwizacja podbudowuje poczucie własnej wartości, wyostrza zmysł obserwacji i podzielność uwagi, wzmacnia zdolność współpracy w grupie, kreatywnego myślenia, zaufania do siebie i innych. Warsztaty odbędą się w dwóch grupach: Młodsi w impro dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat i Młodzi w impro dla dzieci w wieku od 9 do 11 lat. Obowiązują zapisy.

  • Agnieszka Rogaczewska-Foryś – trenerka improwizacji; improwizatorka sceniczna (z grupą „Leniwe Impro” w Blue Note); tekściarka, opowiadaczka, pieśniarka (śpiew biały, poezja śpiewana), autorka baśni i wierszy dla dzieci; prowadzi zajęcia „Impro – gry kreatywne” dla uczniów SP Cogito w Poznaniu i dzieci z zerówek w przedszkolach oraz warsztaty improwizacji dla dorosłych (w tym dwa regularne składy), a także szkolenia z kreatywności dla biznesu i edukacji. Jako animatorka kultury prowadzi też zajęcia literacko-artystyczne.