Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

fot. Przemek Turniak
Galeriafot. Przemek Turniak
  • Czym jest dla nas dom? Bezpieczną przystanią, miejscem odpoczynku, przestrzenią spędzania czasu z bliskimi? Stwórzmy takie miejsce dla naszych małych skrzydlatych przyjaciół. Marka Vox, która pomaga tworzyć wnętrza naszych marzeń, zaprasza na warsztat, podczas którego zbudujemy kryjówki dla owadów, zapraszając je w sąsiedztwo naszych domów. Na warsztacie zajrzymy też do ogrodów, w korony drzew i dowiemy się, dlaczego owady są ważne. Jakie miejsca chętnie zamieszkują? Co zrobić, by miasta stały się im bardziej przyjazne? Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat i opiekunów.

  • Tomek Kaszany – znany jako Tomek Leśny Stolarz, stolarz z zawodu i pasji. Od kilku lat realizuje warsztaty stolarskie dla dzieci i dorosłych, zachęcając nie tylko do zdobywania nowych umiejętności, ale także przetwarzania i odzyskiwania materiałów. Organizator warsztatów stolarskich dla dzieci i dorosłych oraz rodzinnych wypadów do lasu.

    Magdalena Garczarczyk –architektka krajobrazu, nauczycielka i animatorka. Od kilku lat w ramach „Projekt Zieleniak" organizuje warsztaty, wydarzenia dla dorosłych, dzieci i młodzieży dotyczących ogrodnictwa, wspólnej przestrzeni, działań lokalnych i proekologicznych. Bliska jest jej idea dzielenia się z innymi wiedzą i umiejętnościami także na zasadzie "zrób to sam".