Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

fot. Agata Nowaczyk-Łokaj
Galeriafot. Agata Nowaczyk-Łokaj
  • Ziemia dla małego człowieka składa się z niezliczonych drobnych elementów, możliwych do wielozmysłowego poznania. Zapraszamy na zajęcia sensoryczno-wrażeniowe związane z materią składającą się na tkankę ziemską. Podczas spotkania dzieci i opiekunowie dostaną możliwość oglądania, dotykania, wąchania, smakowania, słuchania wybranych elementów ziemi. Każdy z nich będzie możliwy do osobnego doświadczania, ale będziemy także tworzyć z nich ciekawe połączenia. Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat z opiekunami.
     

  • Agata Nowaczyk-Łokaj – założycielka i właścicielka firmy oraz marki Warsztaty Agaty, a także miejsca warsztatowego o tej samej nazwie. Z pierwotnego wykształcenia prawniczka (UAM), z pasji trenerka improwizacji tanecznych, po przygotowaniu pedagogicznym i długiej drodze edukacji w kilku dziedzinach zawodowych oraz rozwoju osobistego różnymi metodami warsztatowymi i terapeutycznymi. Pasjonatka stosowania metod ruchowych i tanecznych do pogłębiania samoświadomości, uwalniania energii, budowania relacji z sobą i innymi ludźmi. Autorka wielu scenariuszy zabaw edukacyjnych i rozwojowych. W budowaniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci towarzyszy jej perspektywa Dziecka, podejście związane ze swobodą wyboru, wzajemnym szacunkiem i oparciem w relacji Dziecko-Dorosły. Zajęcia buduje i prowadzi z inspiracji wieloma metodami, tworząc z tego autorski program. Prywatnie – rogata dusza, którą stać na wiele, mama Wojtka i Kuby.