Rekrutujemy do Zespołu Malty!

19/01/2024

Nadchodzi nowa odsłona Festiwalu Malta,  w związku z czym rekrutujemy do naszego maltańskiego Zespołu! 

 

Poszukujemy Współpracowniczek i Współpracowników do działów: 

– produkcji, 

– logistyki, 

– księgowości, 

– komunikacji i promocji,

– obsługi widowni.

Jeśli marzysz o współtworzeniu festiwalu o międzynarodowej randze i chcesz się rozwijać, zachęcamy do przesłania zgłoszenia.

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego i innych języków obcych.

 

Oferujemy umowę – zlecenie lub współpracę w formule B2B oraz wynagrodzenie adekwatne do zakresu powierzonych zadań oraz doświadczenia.

 

Na CV z uwzględnieniem doświadczenia zawodowego czekamy pod adresem mailowym office@malta-festival.pl.

Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości: REKRUTACJA -imię i nazwisko kandydata/ki.

 

DO CV należy dołączyć:

– Oświadczenie kandydata/ki o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów obecnej rekrutacji, ewentualnie przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Corera Sp. z o.o. przez okres najbliższych 2 lat, o ile osoba ubiegająca się o zatrudnienie wyraża zgodę na zachowanie przez Spółkę wniosku aplikacyjnego po zakończonym naborze, na poczet innych naborów. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

 

– Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przekazanych do Corera Sp. z o.o., o ile osoba ubiegająca się o zatrudnienie składa do Spółki z własnej inicjatywny inne dane osobowe wykraczające poza zakres danych wymaganych na podstawie przepisów prawa dla zwiększenia atrakcyjności swojej oferty pracy. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody  przed jej cofnięciem.

 

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Zastrzegamy sobie możliwość nie rozstrzygnięcia postępowania.

 

Informujemy, że Administratorem danych jest Corera Sp. z o.o., ul. Krucza 24/26, 00-526 Warszawa. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych